برترین گجت های آمازون در ماه جاری

ابزارهای کوچک الکترونیکی و تجهیزات هوشمند بسیار جذاب هستند. این ادوات با انجام امور مختلف ما را در انجام امور روزمره یاری می‌دهند. برخی نیز کاربرد چندانی ندارند و صرفا به جهت جذابیت خود مشتریان را راضی نگاه می‌دارند. برخی نیز می‌توانند بسیار کاربردی باشند. در ادامه به چندین نمونه از برترین گجت های آمازون اشاره خواهیم کرد.

Jibo

این دستیار خانگی کوچک با فناوری تشخیص صدا و تشخیص چهره افراد را از یکدیگر تمیز می‌دهد. این ربات با شناخت عادت‌های افراد و برقراری رابطه با ایشان کار می‌کند. این اطلاعات ربات را در انجام امور به مشاوری هوشمند و مفید تبدیل می‌نماید.

یکی از برترین گجت های آمازون یک دستیار شخصی به نام Jibo است.

The Uber Scuuter Plus

شگفتی این وسیله در زمان شارژ آن است. شارژ باتری اسکوتر به سه تا پنج ساعت زمان نیاز دارد. باتری در حالت شارژ کامل برای طی فاصله‌ی ۲۷ کیلومتر  کافی است. این دستگاه تا شو تا ۳۵۰ وات توان خروجی دارد.

اسکوتری که سریع شارژ می‌شود از گجت های برتر آمازون است

Invidyo و مراقبت از کودکان

این دستگاه هوشمند درجه حرارت، رطوبت و کیفیت هوا را تنظیم می‌کند. این وسیله‌ی بلندگو مانند به فناوری تشخیص چهره مجهز است و در صورتیکه چهره‌ای ناآشنا را شناسایی کند، اخظاری ارسال می‌کند. همچنین با تشخیص لبخند کودکان، آلبومی از لبخند آنان تهیه می‌کند.

یک گجت هوشمند برای پیگیری رفتار کودکان که از برترین گجت های آمازون می باشد

Athena ابزار هوشمند کنترل ایمنی

از این دستگاه برای ارسال یک پیام هشدار و موقعیت مکانی( با استفاده از داده‌های GPS) به افراد داخل دفترچه تلفن دستگاه استفاده می‌شود. نگاه داشتن کلید دستگاه سبب ایجاد صدایی بلند به همراه ارسال پیام هشدار به مخاطبان است. در صورتیکه سه بار کلید فشرده شود، دستگاه پیام هشداری را بدون ایجاد صدا ارسال می‌کند.

اعلام وضعیت اضطراری به کمک یک دستگاه کوچک

فانوس الکتریکی

این فانوس الکتریکی بدون باتری با مصرف گرمای یک شمع کوچک و تبدیل آن به انرژی الکتریکی نور تولید می‌کند. توان خروجی دستگاه ۱ وات است. در حقیقت فانوس الکتریکی بدون سیم و باتری بسیار جذاب به نظر می‌رسد و به همین دلیل در این فهرست قرار دارد.

نوآوری جالب توجه این فانوس الکتریکی آن را به فهرست برترین گجت های آمازون افزوده است

دستکش بدون پوشش انگشت با چراغ قوه

این دستکش در هنگام تعمیرات یا انجام فعالیت در محیط باز مفید است. ماده متخلخل دستکش امکان تنفس را به دست داده و دست عرق نمی‌کند.

یک پوشیدنی که چراغی را حمل می کند در فهرست برترین گجت های آمازون قرار دارد

دستکش مقاوم در برابر برش

این دستکش چهار برابر یک دستکش چرمی استحکام دارد و مناسب در هنگام استفاده از دستگاه‌های برش، چاقو، اره، پوست کن و … در هنگام کار برش چوب، فلزکاری، نجاری و … است. به ادعای سازنده این دستکش مواد غذایی را آلوده نمی‌کند و قابل شست و شو است.

دستکشی با مقاومت بالا که به راحتی بریده نمی‌شود

حسگر حرارتی بیسیم

این حسگر بیسیم دمای فر، کباب‌پز و کوره را از فواصله دور(تا ۹۰ متر) می‌سنجد. از این دستگاه برای اندازه‌گیری دمای خوراک‌های گوشت استفاده می‌شود. پیش‌فرض‌هایی برای تنظیم دمای ۹ نوع گوشت در این غذا موجود است که  به منزله‌ی توصیه‌ای است که میزان رضایت افراد از دمای گوشت در هنگام تناول آن افزایش می‌دهد.

قابلیت سنجش دما از فاصله دور این دستگاه را فهرست برترین گجت های آمازون افزوده است

مشعل پروپان با لوله‌ی استیل

یک کلید اشتعال سریع امکان تولید گرمای مضاعف را برای کاربر فراهم می‌کند. دستگاه یک دستگیره‌ی ارگونومیک دارد و خروجی آن تا دمای ۱۶۰ درجه‌ی سانتیگراد و بیشتر نیز می‌رسد.

مشعل پروپان


بیشتر بخوانیم:

با جذاب ترین محصولات چاپ سه بعدی آشنا شویم

معرفی محصولات چاپ سه بعدی در حوزه‌ی سلامت


منبع: fhm.com

«استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی) مجاز است»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ExosNews on Telegram

ما را در تلگرام دنبال کنید!

مجله فناوریهای توان افزا و پوشیدنی

عضویت در کانال تلگرام
بستن