نتیجه مسابقه انتخاب نام

ربات اسکلت خارجی ایرانی اکسوپد exoped


نتیجه مسابقه انتخاب نام

به اطلاع شرکت کنندگان مسابقه انتخاب نام فناوری اسکلت بیرونی می‌رساند پس از بررسی آراء و نامهای پیشنهادی شرکت کنندگان، گروه برگزار کننده مسابقه به این نتیجه رسید که هیچیک از نامهای ارائه شده از نظر تعداد آراء برتری قابل توجهی نسبت به یکدیگر نداشتند. همچنین نامهای پیشنهادی شرکت کنندگان گویایی و جامعیت لازم را برای استفاده گسترده در این حوزه نداشتند. بنابراین کمیته برگزاری مسابقه تصمیم گرفت تا این مسابقه را در آینده به صورت گسترده‌تر و با بهره گیری از نظر کارشناسان این حوزه دوباره برگزار نماید.
با این حال طبق وعده قبلی مبنی بر اهدای جایزه به قید قرعه به یکی از شرکت کنندگان، اعلام می‌دارد که جایزه ای به رسم یادبود به برنده قرعه کشی، سرکار «خانم مریم یزدانی» اهدا خواهد شد.

با احترام
کمیته برگزاری مسابقه


 

مسابقه انتخاب نام به مناسبت میلاد حضرت اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز

به اطلاع می‌رساند مهلت شرکت در مسابقه انتخاب نام پایان یافته و نتایج آن به زودی اعلام می‌گردد

همراهان گرامی

در مدتی که در حوزۀ فناوریهای توان افزای پوشیدنی و اسکلتهای خارجی فعالیت کرده ایم به این نتیجه رسیده ایم که تا کنون واژه فارسی مناسبی برای ترجمۀ عبارتهایی مانند Robotic Exoskeleton و Power-suit انتخاب نشده است. در آیندۀ نزدیک با فراگیر شدن فناوریهای مرتبط با این دستگاهها، انتخاب یک واژه مناسب ضروری تر به نظر می رسد. تارنمای exos.ir با توجه به رسالت ترویجی و بهره مندی از مخاطبان فرهیخته و پژوهشگر خود، از شما مخاطبان گرامی درخواست همکاری و ارائه پیشنهاد نامها و واژه های مخفف مناسب را دارد. نام مورد نظر باید تا حد امکان گویا، کوتاه و با تلفظ آسان باشد. این نام باید بتواند انواع گوناگون اسکلتهای خارجی مانند بالاتنه و پایین تنه را پوشش دهد.

Untitledاگر فعلا نام مناسبی به ذهنتان نمی رسد باز هم  می توانید به ما کمک کنید. ما تعدادی نام پیشنهادی را در فرم پیشنهاد نامها قرار داده ایم.  شما می توانید از میان نامهای موجود به گزینه های مناسبتر رأی دهید.

لطفا حداکثر تا دوم خردادماه (مصادف با نیمه شعبان) فرم بالا را پر کنید. شرکت پداسیس سازنده ربات اسکلت خارجی پایین تنه اکسوپد به عنوان حامی این مسابقه به بهترین نام پیشنهادی یک عدد ربع سکه طلا و به قید قرعه به یکی از شرکت کنندگان سکه یک گرمی به رسم یادبود اهدا می کند.

برای شرکت در مسابقه انتخاب نام اینجا را کلیک کنید.

برای آشنایی بیشتر با اسکلتهای خارجی رباتیک می توانید ویدئوهای کوتاه زیر را تماشا کنید: