رویدادهای آینده: نمایشگاه رباتیک پوشیدنی و اسکلت خارجی Innorobo 2016 پاریس

نمایشگاه رباتیک پوشیدنی و اسکلت خارجی Innorobo 2016 پاریس

نمایشگاه پیش‌ روی رباتیک Innorobo 2016 طی بیست و چهارم تا بیست و ششم می در پاریس برگزار خواهد شد و قرار است چندین شرکت فعال در زمینۀ اسکلت بیرونی و رباتیک پوشیدنی در این نمایشگاه شرکت کنند. شرکت‌هایی که در حال حاضر حضور آنها قطعی شده است عبارتند از: RB3D، ExoAtlet، Gobio Robot، ۲ Labs، Open Bionics و Kleiber Hand Bionics. در ادامه مروری بر تعدادی از ارائه دهندگان اسکلت بیرونی حاضر در این نمایشگاه خواهیم داشت:

شرکت RB3D از اسکلت بیرونی Exo Push رونمایی خواهد کرد.

RB3D برترین شرکت فعال در حوزۀ اسکلت بیرونی در تمام فرانسه است. این شرکت پژوهشی روی اسکلت‌های بیرونی پایین تنه که به کمر و پاهای کاربر متصل می‌شود ولی لزوماً از انحنای پاها پیروی نمی‌کند کار می کند. RB3D در موقعیت مناسب برای ورود به بازار اسکلت‌های بیرونی قرار دارد ولی بیش از یکسال است که پیش‌نمونۀ جدیدی معرفی نکرده است. در واقع، این شرکت اسکلت بیرونی جدید خود با نام Exo Push را در نمایشگاه Innorobo 2016 معرفی خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر دربارۀ RB3D، اسکلت‌های بیرونی و ابزارهای صنعتی آنها می‌توانید به تارنمای شرکت RB3D مراجعه نمایید.

ExoAtlet

ExosAtlet شرکت برتر توسعۀ دهندۀ اسکلت بیرونی در روسیه است. این شرکتی بخشی از شرکت Skolkovo Robotics است. سال گذشته این شرکت منابع مالی جدیدی دریافت کرد و از آن زمان اوضاع برای شرکت به خوبی پیش رفته است و آنها برای ارسال نخستین مجموعه از اسکلت بیرونی خود برای کاربری خانگی آماده می‌شوند.

سازندگان پروتزها

افزون بر اسکلت‌های بیرونی، در نمایشگاه Innorobo 2016 چندین شرکت سازندۀ پروتزهای رباتیک مانند Open Bionics و Kleiber Hand Bionics حضور خواهند داشت.

برای اطلاعات بیشتر درباره این نمایشگاه و تهیه بلیط و ثبت نام می‌توانید به تارنمای اصلی نمایشگاه رباتیک Innorobo 2016 مراجعه نمایید.

منبع: exoskeletonreport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *