بریس زانوی Levitation توان شما را برای انجام بهتر کارها افزایش می‌دهد.

بریس زانوی Levitation ساخت شرکت Spring Loaded Technology

بریس زانوی Levitation ساخت شرکت Spring Loaded Technology

چه کسی فرصت کسب افزایش توان فوق بشری را برای انجام پیاده‌روی، دویدن، ورزش کردن و یا نشستن ساده از دست می‌دهد؟ عملاً هیچ کس البته اگر قیمت قابل قبولی داشته باشد. شرکت Spring Loaded Technology توسعه دهندۀ این بریس زانو که در درجۀ اول برای استفاده در عملیات‌های ویژه در نظر گرفته شده است، کمپینی برای نسخۀ تجاری آن روی تارنمای indiegogo آغاز کرده است و به طور شگفت‌آوری سرمایۀ هدف تعیین شده در تنها یک روز بدست آمد. Levitation یک بریس زانوی مصنوعی سبک وزن است که انرژی را هنگام خم شدن زانو ذخیره کرده و هنگام راست شدن انرژی را آزاد می‌کند. این بریس توانی را برای شما فراهم می‌کند که باعث می‌شود احساس کنید ۲۲ تا ۴۵ کیلوگرم سبک‌تر هستید.

این نسخۀ تجاری توانایی شما را هنگام راه‌رفتن، بالا رفتن از پله‌ها و قدم‌زدن در پارک بهبود می‌بخشد به خصوص برای افرادی که از نوعی مشکل زانو رنج می‌برند. پس از آزمایش کامل تعدادی از پیش‌نمونه‌ها سازندگان، بریس زانوی Levitation ساخته شده از فیبر کربن و آلومینیوم مورد استفاده در هواپیما را ارائه کردند. بکارگیری این مواد باعث می‌شود وزن کلی بریس به کمتر از یک کیلوگرم محدود شود.

این بریس زانو در مقایسه با اسکلت‌های بیرونی کاربری آسان‌تری دارد و برای افراد با زانوی آسیب‌دیده و کسانی که می‌خواهند از زانوی خود در مقابل آسیب محافظت کنند ایده‌آل است. برای نمونه کاربران پاراگلایدر و لباس بالدار از پوشیدن بریس زانوی Levitation بسیار سود خواهند برد.

بریس زانوی Levitation توان شما را برای افزایش بهتر کارها افزایش می‌دهد.انتظار می‌رود Levitation با قیمت خرده فروشی ۲۵۰۰ دلار به بازار عرضه شود ولی در حال حاضر با قیمت کمتر ۱۲۰۰ دلار در کمپین indiegogo قابل خرید است. خوشبختانه قرار است بریس‌های زانو تحت برنامه بازپرداخت ۸۰ درصدی بیمه قرار گیرند (در کشور آمریکا نه ایران!). بنابراین بهترین ابزار برای افراد با آسیب‌های زانو است.

منبع: damngeeky.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *