شرکت Myomo پیشروی نوآوری در فناوری و کسب و کار

شرکت Myomo در ادامه روند بازاریابی هوشمند خود قصد دارد طبق قوانین جدید کسب و کار، اوراق بهادار شرکت را برای نخستین بار به عموم عرضه و از این طریق وارد بورس اوراق بهادار نیویورک شود.

شرکت Myomo پیشرو نوآوری در فناوری و کسب و کار

شرکت Myomo، سازنده اسکلت بیرونی MyoPro با توجه به قوانین جدید سرمایه‌گذاری به نام مقررات A+ قصد دارد عرضه اولیه عمومی (IPO) داشته باشد و اوراق بهادار این شرکت را برای نخستین بار به عموم عرضه کند. این شرکت همچنین قصد دارد تا وارد بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) شود. شرکت Myomo یک شرکت رباتیک پزشکی در کمبریج ماساچوست و متخصص در ارتز مصنوعی برای افراد مبتلا به اختلالات عصبی در اندام فوقانی است.

اوایل سال جاری، Myomo حرکتی نبوغی داشت، این شرکت موافقت کرد که اسکلت بیرونی MyoPro به عنوان محصول نمونه برای نشان دادن مزایای نسخه جدید نرم‌افزار SolidWorks 2017 استفاده شود. نرم‌افزار SolidWorks یک نرم‌افزار طراحی سه بعدی رایانه‌ای (CAD) است. در حال حاضر اسکلت بیرونی MyoPro توسط ده‌ها هزار نفر از مهندسان از طریق وب سایت نرم افزار SolidWorks و ده‌ها تن از توزیع کنندگان آن دیده شده است.

اکنون به نظر می‌رسد که Myomo با استفاده از قوانین و مقررات جدید، حرکت هیجان انگیز دیگری در کسب و کار داشته است. بخشی از این مقررات به Myomo اجازه می‌دهد تا به عنوان یک شرکت خصوصی، اوراق بهادار را به عموم مردم عرضه و همچنان خصوصی باقی بماند. بنابراین به جای یک IPO سنتی، یک مینی IPO آنلاین از طریق پورتال سرمایه‌گذاری برگزار خواهد شد که شامل سرمایه‌گذاران معتبر (کسانی که بیش از ۲۰۰،۰۰۰ دلار در سال درآمد دارند و افرادی که به طور سنتی به آنها اجازه داده شده در شرکت‌های خصوصی سرمایه‌گذاری کنند) و سرمایه‌گذاران غیر معتبر (هر فرد دیگری) است.

همچنین شرکت Myomo در حال کار با شرکت BANQ است تا وارد بازار بورس نیویورک شود و از این طریق به این عرضه به عنوان یک IPO واقعی که تمام سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق بازارهای سنتی در آن تجارت کنند، مشروعیت ببخشد. دلیل این امر این است که برای نخستین بار سرمایه‌گذاران غیر معتبر می‌توانند در IPOهایی همچون این مشارکت کنند چرا که برای ۸۰ سال گذشته آنها از سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی حمایت کردند و سرمایه‌گذاری در شرکت‌ها در مراحل اولیه خطر بزرگی است.

این یکی از نخستین دفعاتی است که سرمایه‌گذاران غیر معتبر قادر به شرکت در یک IPO در مراحل اولیه از این نوع خواهند بود. اگر Myomo IPO کمی گیج کننده بنظر میرسد، نگران نباشید، در اینجا یک فهرست از پیوندهای مفید برای درک بیشتر شما قرار داده شده است:

توضیح مسیرهای مختلف برای دسترسی به بازارهای عمومی در NYSE: «سه روشی که شما می‌توانید به بازارهای عمومی دسترسی داشته باشید»

www.banq.co

www.myomo.com

اسکلت بیرونی توانبخشی MyoPro

شرکتMyomo روی بسط و تکثیر اسکلت بیرونی توانبخشی بالاتنه که توسط دانشگاه MIT توسعه یافته، متمرکز شده است. با این حال، این شرکت متوجه شد بیمارانی که از این دستگاه استفاده می‌کنند زمان کافی برای تمرین با آن را در مرکز توانبخشی ندارند و برای رسیدن به بیشترین مزایا باید تعداد دفعات بسیار بیشتری از این دستگاه‌ها استفاده کنند. این چیزی است که بسیاری از شرکت‌های اسکلت بیرونی توانبخشی در رابطه با محصولات خود باید در نظر بگیرند.

گروه Myomo با پذیرش این واقعیت که بیماران قادر نخواهد بود زمان کافی را با اسکلت بیرونی Myomo صرف کنند، تصمیم گرفتند برای حل این مشکل نسخه شخصی و خانگی این دستگاه را توسعه دهند. به این ترتیب، بیماران توانبخشی در نهایت می‌توانند دسترسی لازم به دستگاه را داشته باشند. همچنین یک برنامه جدید برای کاربرانی که تحت توانبخشی قرار گرفته‌اند اما به طور کامل کنترل بازوی خود را به دست نیاوردند، ایجاد شده است. برآورد شده که بیش از ۵۰٪ درصد از افرادی که به علت سکته مغزی، فلج شده‌اند هرگز کنترل کامل عضلات خود را به دست نمی‌آورند. در نتیجه MyoPro به یک وسیله کمکی تبدیل شده که استفاده از دست برای کارهای روزمره را فراهم می‌کند.

جنبه جالب دیگر در مورد Myomo این است که این اسکلت‌های بیرونی با استفاده از قالب‌های دست کاربر به طور سفارشی ساخته می‌شوند (در صورتی که از ارزیابی‌های اولیه عبور کند).

این شرکت پیشرفت فناوری اسکلت بیرونی کمکی بالاتنه را رهبری می‌کند. آنها در گذشته تصمیم‌گیری‌هایی برای بازاریابی هوشمند داشته‌اند و در حال حاضر نیز با پیشنهاد Myomo IPO این روند رو به جلو را ادامه میدهند.

منبع: exoskeletonreport.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *