جلوگیری از کمردرد با اصلاح حالت بدن به کمک حسگر تعبیه شده در تی‌شرت

TruPosture-tshirt-for-bad-posture-correction

حالت نادرست بدن، دردسر ساز است و بزرگترین اثر جانبی آن کمر درد است که می‌تواند پس از مدتی منجر به مشکلات بسیار جدی‌تری شود. مردم در سراسر جهان از کمر درد به دلیل حالت نادرست بدن رنج می‌برند. این درد در بعضی افراد مزمن است، در حالی که دیگران تنها برای یک روز به آن دچار می‌شوند. در هر صورت، کمر درد می‌تواند آزاردهنده‌ترین چیزی باشد که تجربه می‌کنید و همچنین باعث سردرد و درد در شکم نیز می‌شود. یک شرکت نوپا می‌خواهد با قرار دادن یک حسگر زیر تی‌شرت که آن را TruPosture نامیده است این مشکل اثرگذار بر میلیون‌ها انسان در سراسر جهان را پایان دهد. افزون بر توانایی ردیابی حالت ستون فقرات، سازندگان این تی‌شرت به کمک پارچه ترکیبی Lycra از نرمی، وجود جریان هوا و ضد میکروب بودن آن اطمینان حاصل کرده‌اند.

این تی‌شرت هوشمند برای زندگی سالم ساخته شده است و مرکز ثقل بدن شما را کاملاً در وسط نگه می‌دارد. این لباس به کمک چندین حسگر تعبیه شده در آن، ستون فقرات شما را در حالت از پیش تعیین شده قرار می‌دهد. ابزار پوشیدنی معرفی شده، با گوشی تلفن همراه هوشمند شما همگام‌سازی شده و با اندازه‌گیری حالت ستون فقرات از گردن تا حفره لگن خاصره، در صورت خروج مرکز ثقل از وسط بدن به کاربر هشدار می‌دهد. حتی اگر شما تمایل به همگام‌سازی وسیله با گوشی هوشمند نداشته باشید، ابزار به صورت مستقل عمل نموده و در صورت خم شدن بیش از حد به جلو یا عقب بازخوردهای لرزشی ارسال می‌کند.

bad

TruPosture چندین حالت آموزشی دارد تا هنگامی که می‌نشینید، می‌ایستید یا راه می‌روید و در تمام زمان‌ها از قرارگیری بدن شما در وضعیت درست اطمینان حاصل کند. همچنین می‌توانید آن را با ردیاب‌ سلامت یا تناسب اندام مورد علاقۀ خود جفت نموده و بازدهی خود را در طول زمان اندازه‌گیری کنید. این تی‌شرت برای جذب کمک‌های مالی روی وبگاه indiegogo قرار گرفته و در صورت موفقیت می‌توانید با پیش‌پرداخت ۹۹ دلار یا بیشتر آن را دریافت کنید. اما در زمان خرده فروشی قیمت آن به ۱۹۹ دلار خواهد رسید. اگر پروژه موفق به رسیدن به هدف کمک‌های مالی ۵۰۰۰۰ دلاری خود شود، TruPosture خواهد توانست تا حالت‌های نادرست بدن و کمر درد را تا حدی کاهش دهد.

TruPosture-tshirt-for-bad-posture-correction_1

منبع:  damngeeky.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *