WearRAcon 23 را از دست ندهید: نگاهی جامع به رباتیک پوشیدنی و اسکلت بیرونی

هنوز زمان برای ثبت نام WearRAcon 23 وجود دارد که 30 و 31 مارس در نیواورلئان، لوئیزیانا برگزار می‌شود. انجمن رباتیک پوشیدنی میزبان این رویداد سالانه است که برای نخستین بار، در سال جاری با کنفرانس ارگونومی کاربردی در یک مکان برگزار می‌شود. این کنفرانس متخصصان صنعت، دانشگاهیان و دانشجویان را گرد هم می‌آورد تا آخرین اطلاعات و گرایش‌های رباتیک پوشیدنی را به اشتراک بگذارند، با همتایان خود ارتباط برقرار کنند، نمایش‌های زنده از پوشیدنی‌ها و همچنین اسکلت‌های بیرونی را مشاهده کنند. WearRAcon 23 با مشارکت کنفرانس ارگونومی کاربردی، فرصتی منحصر به فرد برای جامع‌ترین نگاه به پیشرفت‌ها و پیاده‌سازی فناوری‌ها در محل کار فراهم می‌کند. با مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی همراه باشید.

WearRAcon 23 را از دست ندهید: نگاهی جامع به رباتیک پوشیدنی و اسکلت بیرونی
.

سخنران اصلی WearRAcon 2023، دکتر John Howard، رئیس مؤسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH) است. NIOSH یک آژانس فدرال است که پژوهش‌ها را برای ایجاد یک محیط کار ایمن‌تر، هدایت و توزیع می‌کند. دکتر Howard به عنوان رئیس NIOSH، می‌تواند در مورد چگونگی توسعه اسکلت‌های بیرونی شغلی صحبت کند؛ پوشیدنی‌هایی که در کاهش آسیب‌های محیط کار نقش دارند.

دیگر رویدادهای کلیدی در WearRAcon 23 جلساتی است که انجمن در مورد استفاده از اسکلت بیرونی در صنعت برگزار می‌کند. در یکی از این جلسات نمایندگان HeroWear، مزدا تویوتا و Ottobock بحث خواهند کرد. دیگر جلساتی با موضوعاتی مانند فناوری حسگرها در مراقبت‌های بهداشتی، توسعه و استقرار اسکلت‌های بیرونی و تحقیق و توسعه اسکلت‌های بیرونی پزشکی وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد WearRAcon 23

برای ثبت نام، حمایت مالی، آخرین ویرایش برنامه و موارد دیگر به تارنمای رسمی WearRAcon 23 مراجعه کنید: پیوند.

سخن آخر

این هشتمین بار است که WearRAcon برگزار می‌شود. WearRAcon فرصتی برای ما بوده است تا با جدیدترین فناوری‌های دنیای اسکلت بیرونی هماهنگ شویم. همچنین فرصتی برای گفتگوها، بحث‌های غافلگیرکننده، رونمایی از جدیدترین دستگاه‌ها و یک شیرجه عمیق در دنیایی که در آن توانبخشی فیزیکی می‌تواند کاملاً متفاوت از آنچه ما استفاده می‌کنیم به نظر برسد.

.

>> نسل آینده پوشیدنی های هوشمند برای کاهش آسیب کمر: HeroWear Apex 2


منبع: exoskeletonreport.com

«استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله فناوریهای توان افزا و پوشیدنی) مجاز است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *