سمپوزیوم ErgoX

سمپوزیوم ErgoX در مورد اسکلت‌های بیرونی در ۲۸ اکتبر ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد، یک روز پیش از همایش سالانه‌ی Human Factors and Ergonomics Society یا HFES. این همایش یک روزه‌ی آموزشی به دو بخش تقسیم می‌شود: اسکلت بیرونی و واقعیت مجازی. این همایش در سیاتل برگزار می‌گردد و با بحثی رو در رو با هیئتی از ASTM خاتمه خواهد یافت. برای آشنایی بیشتر با این همایش با مجله‌ی فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی همراه باشید.

همایش ErgoX

اهداف همایش ErgoX

اهدف همایش ErgoX عبارتند از:

  • ارائه ی گزارشی از پژوهش‌های پیرامون فاکتورهای انسانی و ارگونومیک در حوزه‌ی اسکلت بیرونی
  • استاندارهای مهم فناوری‌های جدید اسکلت بیرونی
  • آگاهی بخشی و آموزش شرکت‌کنندگان (شامل سازندگان، طراحان، پژوهشگران و کاربران) در مورد انواع اسکلت‌های بیرونی، کاربردهای آن‌ها، و پتانسیل این دستگاه‌ها برای کاهش آسیب‌ها و افزایش کارایی در حین کار

ترکیب اسکلت‌های بیرونی و واقعیت مجازی می‌تواند کیفیت استفاده از دستگاه را توسط کاربر اسکلت بیرونی بهبود بخشد. واقعیت مجازی با بهره بردن از بازخورد لمسی و حسگرهای نیرو که کاربر در حین استفاده از اسکلت بیرونی تجربه می‌کند بازخوردهای بینایی را واقعی‌تر می‌سازد. سمپوزیوم در حدود ۱۵ سخنران خواهد داشت. سخنرانان سازندگان، ارزشگزاران، دانشمندان فعال در بخش ارگونومی دستگاه‌ها، متخصصین فیزیوتراپ و اساتید دانشگاه هستند. همه‌ی این افراد تجربه‌ی سالیان متمادی استفاده از اسکلت‌های بیرونی را دارند.

همایش ErgoX بخشی هم برای ارائه‌ی محصولات اسکلت بیرونی خواهد داشت. شش شرکت مرتبط با فعالیت‌های اسکلت بیرونی نیز برای ارائه‌ی مقالاتی در این زمینه در همایش حضور خواهد داشت. این بخش با همایش HFES و گفتمان رودررو با فعالان ASTM همزمان خواهد بود.

 


بیشتر بخوانیم:

برای دوباره راه رفتن به فناوری تکیه کنید : اسکلت بیرونی توانبخشی سکته مغزی

اسکلت بیرونی ماژولار و سفارشی شرکت ExoIQ

اسکلت بیرونی توانبخشی سکته مغزی ReWalk مجوز ورود به بازار اروپا را دریافت کرد


منبع: exoskeletonreport

«استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی) مجاز است»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *