Booster سوخت را به پارکینگ اداره شما میآورد

از این پس نیازی نیست به جایگاه سوخت (پمپ بنزین) بروید، شرکت Booster سوخت مورد نیاز خودروی شما را فراهم می‌کند. تنها کافی است پس از پارک کردن خودرو در پارکینگ اداره از طریق برنامه کاربردی گوشی هوشمند، مکان خودرو را مشخص کنید و در مخزن سوخت خودرو را باز کنید. تانکرهای Booster پس از پر کردن مخزن سوخت، رسید را برای شما ارسال می‌کنند.

Booster سوخت را به پارکینگ اداره شما میآورد

تانکرهای بنفش کوچک Booster به مدت ۱۸ ماه در پارکینگ‌های دالاس، فورت‌ورث و سان‌فرانسیسکو در حال ارائه خدمات بوده است و اکنون آماده است تا خدمات نه چندان مخفی خود را به جهان ارائه کند. شرکت‌ها می‌توانند با Booster قرارداد ببندند تا مخازن بنزین خودروی کارکنان را در طول روز کاری پر کند.

اگر کارفرمای شما به اندازه کافی کاردان و دانا باشد این خدمات را برای شما فراهم می‌کند. هنگامی که به محل کار می‌رسید و وارد فضای پارکینگ می‌شوید، شما تنها مکان خودرو را با استفاده از برنامه کاربردی Booster مشخص کرده و در مخزن سوخت خودرو (باک بنزین) را باز می‌گذارید. باید به همکاران خود اعتماد داشته باشید که شوخی‌هایی همچون ریختن شکر یا امثال آن در مخزن خودروی شما را انجام نمی‌دهند. تا زمانی که در مخزن باز است، Booster به هیچ چیز دیگری نیاز ندارد و خودرو قفل شده باقی می‌ماند. این تانکر بنفش در یک بازه زمانی به محل مورد نظر خواهد رسید و مخزن شما را پر می‌کند. سپس Booster رسید را برای شما ارسال می‌کند.

کاربر هزینه سوخت را از طریق یک کارت اعتباری ذخیره شده پرداخت خواهد کرد. Booster یک «هزینه رقابتی» برای گاز مطالبه می‌کند که بسته به نوسانات روز و مکان است. Booster در حال حاضر بنزین معمولی و بنزین سوپر را ارائه می‌دهد. شرکت Booster امیدوار است سوخت دیزل را نیز در آینده فراهم کند.

در یک سال و نیم گذشته که این خدمات آغاز به کار کرده است، ۳ میلیون گالن بنزین به وسایل نقلیه کاربران بدون هیچ حادثه‌ای منتقل شده است. طبق اخبار منتشر شده از شرکت Booster، این خدمات میزان انتشار دی اکسید کربن کاربران را تا ۱۶۲ تن کاهش داده است. چرا که لازم نیست آنها تنها برای گرفتن بنزین و سوخت بیشتر به جایگاه سوخت بروند. این روش به اندازه یک خودرو الکتریکی در جلوگیری از تولید گازهای گلخانه‌ای مؤثر نیست، اما یک بهبود است.

رانندگان این خدمات (رانندگان تانکرهای انتقال دهنده سوخت) کار با مواد خطرناک را آموزش می‌بینند. پمپ‌های تانکرها نیز وزن و اندازه تأیید شده‌ای همچون پمپ‌های جایگاه‌های سوخت دارند. پس اگر آنها یک گالن سوخت را منتقل کنند، آن واقعاً یک گالن است. این شرکت ۱۲ میلیون دلار سرمایه از گروه سرمایه‌گذاری Maveron و Madrona به دست آورده است.

منبع: techcrunch

«استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی) مجاز است»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *