Ekso Bionics از اسکلت بیرونی پیشرفته و راحت EVO رونمایی کرد

آسیب دیدگی شانه ناشی از کار بالای سر، کارهای تکراری و فشار بیش از حد، دلیل اصلی از دست رفتن نیرو و روزهای کاری است. شرکت Ekso Bionics در تلاش است تا از فشار روی دوش کارگران بکاهد، تعداد آسیب‌های محیط کار و خستگی کارگران را به شدت کاهش دهد.  Ekso Bionics از فناوری پوشیدنی EVO رونمایی کرده است. EVO یک اسکلت بیرونی کمکی برای بالاتنه است که موجب افزایش توان می‌شود و از فشار کارهای تکراری می‌کاهد. اسکلت بیرونیEVO  برای کاهش خستگی و کاهش کشیدگی عضلات شانه و پشت، با هدف از بین بردن آسیب‌های ناشی از کار در گردن، شانه و پشت طراحی شده است. برای آشنایی بیشتر با این محصول با مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی همراه باشید.

Ekso Bionics از اسکلت بیرونی منعطف و راحت EVO رونمایی کرد

این اسکلت بیرونی سبک‌تر و انعطاف‌پذیرتر از مدل پیشین خود است و دارای یک رابط کاربری انسان و ماشین بهینه است که آن را برای استفاده در تمام طول روز دلپذیر و راحت می‌کند. مدل پیشین EksoVest نام دارد که توسط شرکت فورد برای جلوگیری از حوادث کار و کاهش خستگی کارمندانش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اسکلت بیرونی EVO، نسخه بهبود یافته EksoVest

اسکلت بیرونی EVO، نسل بعدی EksoVest، کاملاً مشابه آن است، با همان ظرفیت کار پیشین، در عین حال دوامی که Ekso به خاطر آن معروف است را نیز حفظ می‌کند. این اسکلت بیرونی ۵ تا ۱۵ پوند (۲٫۳ تا ۶٫۸ کیلوگرم) کمک در هر بازو برای بالا بردن و کاهش فشارهای روزمره کارگران در تمام صنایع ارائه می‌دهد.

این شرکت طراحی، ساخت و ارگونومی را بهبود بخشیده است تا اطمینان حاصل کند که EVO تجربه کاربری استثنایی را برای کارگران در هر اندازه و تجارت ارائه می‌دهد. همچنین از فناوری اضافی مبتنی بر بازخورد بازار بهره می‌برد.

همچنین طراحی EVO دارای ساختار جدید و ثبت اختراع شده Ekso است که حرکت طبیعی بدن را ردیابی می‌کند تا از همه دامنه حرکتی پشتیبانی کند و محدودیتی برای حرکات کاربر ایجاد نکند. افزون بر این، معماری دستگاه با مهارهای ایمنی استاندارد مورد استفاده در کارهای مرتفع سازگار است.

Ekso Bionics از اسکلت بیرونی منعطف و راحت EVO رونمایی کرد

EVO، راهکاری ایده‌آل برای طیف وسیعی از کارگران

افزون بر این، EVO دارای کمترین نقاط لمس نسبت به EksoVest است و قسمت کوچکتری از بدن را پوشش می‌دهد. بی‌حفاظ بودن پشت موجب خنک ماندن آن قسمت می‌شود در حالی که EVO وظیفه بالا بردن را برای شما انجام می‌دهد.

با یک تناسب جدید سفارشی، ردیابی طبیعی و کاهش وزن، EVO بسیار راحت است. این پیشرفت‌ها EVO را به یک راهکار ایده‌آل برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی، تولیدی، فرآوری مواد غذایی و ساختمانی تبدیل کرده است.


بیشتر بخوانیم:

>> آشنایی با شرکت سازنده اسکلت بیرونی EksoBionics

>> Ekso Bionics نخستین فروشگاه آنلاین اسکلت بیرونی را افتتاح میکند


منبع: inceptivemind.com

«استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی) مجاز است»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *