PAT کلید تسکین دردهای بدن

PAT از جریان طبیعی بدن برای درمان دردها استفاده می‌کند. روشی که پیش از این هرگز استفاده نشده است. PAT یک واحد قابل حمل است که با باتری کار می‌کند. شما می‌توانید انواع دردها را در هر نقطه‌ای با استفاده از این دستگاه تسکین دهید، بدون هیچ خطر و عوارضی! برای آشنایی بیشتر با PAT و طرز کار آن با مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی همراه باشید.

 PAT کلید تسکین دردهای بدن

آیا شما درد دارید و نمی‌توانید تسکینی برای آن پیدا کنید؟ روشی جدید برای کاهش درد با تقلید از جریان فعلی و طبیعی بدن توسعه یافته است. PAT یک واحد قابل حمل است که با باتری کار می‌کند. شما می‌توانید انواع دردها را در هر نقطه‌ای با استفاده از این دستگاه تسکین دهید، بدون هیچ خطر و عوارضی!

دستگاه تسکین درد قابل حمل کاملاً متفاوت از یک واحد TENS (تحریک الکتریکی عصب) استاندارد است. پس از ۲۵ سال پژوهش و توسعه، PAT در نهایت ایجاد شده است. درک ما از درد و روند التیام، عملکرد هدایت الکتریکی بدن است. این دستگاه پزشکی و درمانی از جریان فعلی و طبیعی بدن برای کاهش درد تقلید می‌کند. با PAT، شما می‌توانید تلاش برای تنها جلوگیری از درد را متوقف و درمان آن در منبع را آغاز کنید.

PAT چه دردهایی را تسکین می‌دهد؟

 PAT کلید تسکین دردهای بدن

PAT دارای ۸ تنظیم برای قسمت‌های مختلف بدن و درمان اختلالات متعدد است:

گردن: آرتروز، فشار عضلانی، فتق دیسک بین مهره‌ای، بیماری دژنراتیو دیسک، اسپوندیلیت آنکیلوزان

شانه: آرتروز، التهاب تاندون، بورسیت شانه، پارگی روتاتور کاف در مفصل شانه و یا رگ به رگ شدن، فشار عضلانی

آرنج: التهاب تاندون، ورم مفاصل، رگ به رگ شدن و کشیدگی، بورسیت، بیماری آرنج تنیس بازان یا تنیس البو، آرنج گلف باز یا گلف البو، آسیب رباط

مچ دست: سندرم کارپال تونل، ورم مفاصل، رگ به رگ شدن و کشیدگی

دست: آرتروز، التهاب تاندون، رگ به رگ شدن، آسیب رباط

پشت: سیاتیک، بیماری دژنراتیو دیسک، ورم مفاصل، فشار عضلانی، فتق دیسک بین مهره‌ای

ران: آرتروز، بورسیت، گیر افتادگی مفاصل ران، سندرم پیریفورمیس ، فشار عضلانی

زانو: آرتریت، بورسیت، تاندونیت، اختلال آزگود-اشلاتر، آسیب رباط

پا: التهاب تاندون، ورم مفاصل، رگ به رگ شدن تاندون آشیل یا پارگی جزئی، پیچ خوردگی مچ پا، سندرم تونل تارسال، التهاب فاشیای پلانتار

این‌ها تنها تعداد کمی از شرایطی است که PAT آن‌ها را درمان می‌کند. هر چیزی که موجب التهاب در هر قسمت از بدن شده است، کاندید مناسبی برای PAT است.

ویژگی‌های PAT

  • ۱۰۰٪ بدون نیاز به دارو
  • طراحی سبک و باریک
  • قابل حمل و پوشیدنی
  • AutoPATic (بهینه‌سازی شده، تنظیمات درمانی از پیش تنظیم شده). پس از درمان به طور خودکار خاموش می‌شود.
  • می‌توان درمان را در کمتر از ۱ دقیقه راه اندازی کرد.
  • پشتوانه ۲۵ سال تحقیق
  • ضمانت ۱ ساله
  • استفاده از پد الکترود نقره‌ای که جریان را به طور مساوی توزیع می‌کند.

PAT چگونه به ما کمک می‌کند؟

PAT توسط شرکت Marchan Medical ساخته شده و آنها به کمک ما نیاز دارند. این دستگاه‌ها ساخته شده‌اند اما برای در دسترس قرار دادن آنها به کسب تأییدیه نهایی FDA نیاز دارند. پشتیبانی از این پویش به آنها کمک خواهد کرد تا به این هدف دست پیدا کنند.

چه چیزی را دریافت می‌کنید؟

 PAT کلید تسکین دردهای بدن

با هر سامانه PAT شما یک واحد اصلی، سیم، باتری، کتابچه راهنمای کاربر و ۴ مجموعه الکترود (به طور متوسط برای ​​۶۰ درمان کافی است) دریافت می‌کنید. همچنین ضمانت یک ساله از زمان تحویل PAT آغاز می‌شود.

PAT چگونه کار می‌کند؟

به عبارت ساده، زمانی که شما پدهای الکترودی را در بخشی که آسیب دیده قرار می‌دهید، جریان PAT از طریق سلول‌های ملتهب که موجب بروز درد می‌شوند، عبور می‌کند. این جریان التیام بخش، که شبیه جریان فعلی طبیعی بدن است، دنباله‌ای از اثرات را به دنبال دارد که نتیجه آن بازگشت به حالت عادی سلول‌های آسیب دیده و توقف درد است.

پرسش‌های متداول

چه تفاوتی بین PAT و یک واحد TENS استاندارد وجود دارد؟
واحد TENS از جریانی هزاران مرتبه بیشتر از PAT استفاده می‌کند. و به گونه‌ای طراحی شده است که به طور موقت درد را تسکین دهد. PAT از جریان طبیعی بدن تقلید می‌کند و با استفاده از جریان‌های بسیار پایین‌تر موجب می‌شود که بافت‌هایی که مسبب برزو درد هستند به حالت عادی بازگشته و در نتیجه درد کاهش یابد.

آیا می‌توان از PAT بر روی خود استفاده کرد؟
استفاده از PAT بسیار آسان است. کاری که شما باید انجام دهید، اتصال دو الکترود به دستگاه PAT، روشن کردن آن و انتخاب قسمتی که شما در حال درمان آن هستید. پس از اینکه درمان به پایان رسید، PAT خود خاموش می‌شود.

آیا برای هر ناحیه دردناکی، بدون توجه به علت آن می‌توان از PAT استفاده کرد؟
به غیر از درمان در مناطقی که سرطان تشخیص داده شده، در سر و یا جلو و دو طرف گردن، شما می‌توانید برای هر بخشی از بدن که درد دارید از این دستگاه استفاده کنید.

آیا می‌توان بیش از یک نفر از یک دستگاه استفاده کرد؟
بله، تا زمانی که آنها از مجموعه ای متفاوت از پد الکترود استفاده کنند. بسیاری از افراد می‌توانند با سفارش یک مجموعه پد الکترود برای هر یک از اعضای خانواده، همه خانواده از یک دستگاه استفاده کنند.

آیا استفاده از PAT نیاز به نسخه پزشک دارد؟
برای استفاده از PAT نیازی به نسخه پزشک نیست. با این حال، اگر شما متوجه نمی‌شوید که چرا درد دارید، ما شما را تشویق به مراجعه به پزشک می‌کنیم.

آیا باید در مورد شوک نگران باشیم؟
خیر، جریان استفاده شده جریان مستقیم ۴۰ تا ۲۵۰ میلیونیم آمپر است. چه طور ممکن است با چنین جریانی به شما شوک وارد شود!

چه افرادی نباید از PAT استفاده کنند؟
اگر شما یک ضربان ساز قلب، دستگاه شوک و یا دیگر فلزات کاشته شده و یا دستگاه‌های الکترونیکی در بدن خود دارید نباید از PAT استفاده کنید.

آیا زنان باردار می‌توانند از آن استفاده کنند؟
خیر. ایمنی PAT و تمام دستگاه‌های دیگر TENS برای درمان زنان باردار ارزیابی نشده است.

آیا می‌توان ازPAT در هر جایی استفاده کرد؟
بله، تا زمانی که PAT خیس نشود، شما می‌توانید در هر زمان و در هر نقطه از آن استفاده کنید. این می‌تواند در حین راه رفتن، سواری و یا حتی در محل کار باشد.

تحریک با PAT چه احساسی دارد؟
بیشتر مردم چیزی را احساس نمی‌کنند، اما برای افراد با پوست حساس در مرحله اول که ۱۰ تا ۱۵ دقیقه است، احساس سوزن سوزن شدن دارد. این احساس تأثیری بر درمان ندارد.

آیا عوارض جانبی دارد؟
خیر. تنها چیزی که شما ممکن است تجربه کنید سوزش خفیف پوست زیر پد الکترود است. Marchan Medical پدهای ضد حساسیت ارائه می‌دهد، اگر شما به آنها نیاز دارید، می‌توانید تهیه کنید.

چند مرتبه می‌توان از پدهای الکترود استفاده کرد؟
این بستگی به وضعیت پوست شما و بسیاری از عوامل دیگر دارد. با این حال بسیاری از افراد دست کم ۱۵ مرتبه برای درمان از یک مجموعه پد الکترود استفاده می‌کنند. شما می‌توانید از الکترودها تا زمانی که دیگر به پوست شما نچسبند استفاده کنید. هنگام خرید PAT چهار مجموعه پد به همراه آن ارائه می‌شود. برای سفارش پدهای بیشتر می‌توان از marchanmedical.com سفارش داد.

PAT توسط Bless Electronic Technologies Co., Ltd. تولید و پدهای الکترود توسط Axelgaard Manufacturing Co., Ltd در کالیفرنیا ساخته می‌شوند.

خطرات و چالش‌ها

تنها مانع موجود، تأییدیه نهایی از FDA است. در حال حاضر ۹۵۰ سامانه PAT در انبار موجود است و همه آزمایش‌های بالینی و قابلیت‌های استفاده تکمیل شده‌اند. آنها می‌توانند تولید را تا ۵۰۰۰۰ واحد در هر ماه افزایش دهند. تولید کننده پد الکترود در کالیفرنیا می‌تواند هر تعداد پد مورد نیاز را تولید کند. به عبارت دیگر، آنها آماده و منتظر دریافت تأییدیه FDA هستند.


در مورد فناوری‌های کاهش درد بیشتر بخوانید:

>>کاهش درد اندام فانتوم با واقعیت افزوده برای افراد قطع عضو


منبع: indiegogo

«استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی) مجاز است»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *