سمپوزیوم بین‌المللی رباتیک پوشیدنی ۲۷ تا ۳۰ مهر در اسپانیا

سمپوزیوم بین‌المللی رباتیک پوشیدنی

سمپوزیوم بین‌المللی رباتیک پوشیدنی در تاریخ هجدهم تا بیست و یکم اکتبر (۲۷ تا ۳۰ مهر) در La Granja de San Ildefonso شهر Segovia در اسپانیا برگزار خواهد شد و برگزار کنندگان آن صمیمانه از علاقه‌مندان برای پیوستن به این رویداد دعوت کرده‌اند.

در این سمپوزیوم، پژوهشگران و نوآوران از سراسر دنیا در مورد روش‌های نوین، چالش‌ها و راهکارهای بالقوه در زمینۀ رباتیک پوشیدنی بحث خواهند کرد. این رویداد شامل ارائه‌ها و مباحثه‌هایی در زمینه‌های گوناگون همچون راه‌ حل‌های حمایتی برای سالمندی سالم، انواع درمان‌های پیشرفته برای بیماری‌های عصبی و کاربردهای فضایی یا فناوری‌های کمکی در صنعت خواهد بود. ارائه و نمایش فناوری‌های مرجع در این زمینه نیز صورت خواهد گرفت.

سخنرانان بین‌المللی از دانشگاه، دولت، صنعت، مراکز پزشکی و کاربران نهایی برای شرکت در این رویداد دوسالانه تشویق می‌شوند. WeRob گردهمایی بین‌المللی را برای پژوهشگران فراهم کرده است تا آخرین نوآوری‌ها را گزارش نموده، در مورد روش‌ها بحث کرده و ایده‌ها و پیشرفت‌ها در تمام جنبه‌های رباتیک پوشیدنی را به اشتراک بگذارند.

همچنین، این سمپوزیوم همزمان با کنفرانس بین‌المللی توانبخشی عصبی در سال ۲۰۱۶ که پژوهشگران و دانشجویان در زمینه های توانبخشی بالینی، کاربردی فیزیولوژی اعصاب و مهندسی پزشکی را گردهم می‌آورد برگزار خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر پیرامون این رویداد می‌توانید به تارنمای آن مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *