UnlimitedHand، کنترلری برای لمس و احساس دنیای بازیها

UnlimitedHand یک کنترلر لمسی بازی است که برای استفاده در دنیای واقعیت مجازی طراحی شده است. این وسیله پوشیدنی به استفاده کنندگان توانایی برقراری ارتباط با دنیای بازی‌ها از طریق لمس کردن را می‌دهد. حسگر حرکتی و آرایه‌ای از حسگرهای حرکتی ماهیچه تعبیه شده در UnlimitedHand به استفاده کننده اجازه می‌دهند تا از حرکات دست و انگشتان به عنوان ورودی برای محیط‌های مجازی استفاده کند. افزون بر این، یک دستگاه چند کاناله تحریک الکتریکی عضله در این دستگاه وجود دارد که بازخورد لمسی را شبیه سازی می‌کند.

UnlimitedHand، کنترلری برای لمس و احساس دنیای بازیها

ما بسیار هیجان زده‌ایم تا اعلام کنیم که در حال حاضر UnlimitedHand یک محصول دارای مجوز رسمی Arduino AtHeart است. UnlimitedHand توسط استارت‌آپ ژاپنی H2L ساخته شده است. این تسمه کنترل کننده پوشیدنی شبیه بانداژ دور ساعد دست قرار می‌گیرد و اجازه می‌دهد تا شما دنیای بازی‌ها را واقعاً لمس و احساس کنید.

UnlimitedHand شامل یک حسگر سه بعدی حرکتی، آرایه‌ای از حسگرهای عضلانی، محرک چند کاناله الکترونیکی عضلات و یک موتور ارتعاش است. همه این تجهیزات شما را قادر به تعامل با اشیاء و شخصیت‌ها در دنیای واقعیت مجازی می‌کند. این تعامل با همگام سازی حرکت دست کاربر و انگشتان با همتای مجازی آن و انقباض عضلات در ساعد کاربر برای شبیه سازی بازخورد لمسی امکان‌پذیر است.

UnlimitedHand، کنترلری برای لمس و احساس دنیای بازیها

با UnlimitedHand، نه تنها قادر به شلیک کردن یا نوازش حیوانات هستید بلکه به لطف سازگاری کامل با Arduino IDE قادر به تغییر حرکت‌های مختلف سفارشی شده نیز هستید.

بنابر تارنمای استارت‌آپ H2L:

«آردوینو، با تعهد خود به فناوری‌های متن باز، گروه بزرگی از سازندگان و مخترعان به همراه فناوری‌هایشان را گرد هم آورده است. این جامعه که در همه جا نیز حضور دارد، بدون شک با روش‌های بسیاری ما را در طول توسعه UnlimitedHand حمایت کردند. با کمک این حمایت‌ها، ما هم اکنون می‌توانیم نتایج خود را به این جامعه ارائه دهیم».

UnlimitedHand هم اکنون برای خرید در فروشگاه اینترنتی Arduino و آمازون در دسترس است.

منبع: arduino.cc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *