نخستین همایش فناوریهای رباتیک پوشیدنی – فوریه ۲۰۱۶

WearRAcon-Feature_Image-620x264

نخستین همایش فناوریهای رباتیک پوشیدنی WearRAcon2016 دهم تا دوازدهم فوریه سال آینده در Phoenix آریزونای آمریکا برگزار خواهد شد. این همایش را انجمن فناوریهای رباتیک پوشیدنی برگزار می‌کند. چیزی که این همایش را متمایز می‌کند تمرکز ویژه بر اسکلتهای بیرونی و فناوریهای رباتیک پوشیدنی است. تا کنون در همایشهای دیگر شاهد پرداختن به فناوریهای پوشیدنی و اسکلتهای خارجی به عنوان بخش کوچکی از موضوعهای همایشها بوده‌ایم. اما این نخستین همایشی است که به طور کاملاً تخصصی به این موضوعها می‌پردازد.

در این همایش سخنرانانی از شرکتها و موسسه‌های مطرحی مانند Ekso Bionics، Hocoma و NASA حضور خواهند داشت. شرکتها و سازمانهایی مانند Össur, Intel, IEEE حمایت و پشتیبانی از این همایش را بر عهده دارند.

در صورت تمایل می‌توانید در مسابقۀ خلاقیت این همایش نیز شرکت کنید و شانس خود را برای دریافت جایزۀ ۵۰۰۰ دلاری امتحان کنید.

اطلاعات بیشتر را در اینجا بخوانید.
وبگاه رسمی همایش

در سال ۲۰۱۶ بجز این همایش، رویداد مهم دیگری نیز با عنوان رقابتهای Caybathlon در زوریخ سوییس برگزار خواهد شد که احتمالاً بسیاری از بزرگان حوزۀ اسکلتهای بیرونی، فناوریهای پوشیدنی و توانبخشی را گرد هم خواهد آورد.

منبع: Exoskeleton Report


>> نوشتۀ مرتبط: یک محک جدی برای سازندگان: برگزاری رقابتهای اسکلتهای بیرونی Cybathlon – اکتبر ۲۰۱۶، زوریخ
>> نوشتۀ مرتبط: یازدهمین همایش معلولیت، واقعیت مجازی و فناوریهای مرتبط – سپتامبر ۲۰۱۶


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *