GoWing: حامی متحرک بازو

gowing-dynamic-arm--support-2

هنگامی که شخصی به خاطر فلج شدن یا بروز مشکلات عصبی – ماهیچه‌ای توانایی حرکت اعضای بالاتنۀ خود را از دست می‌دهد، زندگی کردن به صورت مستقل و بدون نیاز به حضور دیگران برای وی به یک چالش بزرگ تبدیل می‌شود. برای بسیاری از این افراد باز کردن بازو، گرفتن یک جسم و یا حتی غذا خوردن بدون کمک دیگران حتی اگر کارکرد دستها نیز مختل نشده باشد ناممکن است. GoWing به کاربر امکان انجام حرکتهای بسیاری را می‌دهد و کاربران می‌توانند با آن دست خود را به صورت و دهان خود برسانند و بدون نیاز به کمک دیگران غذا بخورند و نوشیدنی بنوشند.

gowing-dynamic-arm--support

این محصول توسط یک شرکت هلندی به نام Focal Meditech ساخته شده و ویژۀ کسانی است که هنوز توانایی استفاده از بازوی خود را دارند اما بازوهای آن‌ها ضعیف شده است. GoWing یک حامی قابل تنظیم برای ساعد است و می‌توان نیروی اعمالی این وسیله را به دلخواه تنظیم کرد. GoWing خیلی راحت و سریع بر روی هر نوع ویلچر برقی قابل نصب است و به کاربر کمک می‌کند تا وسایلی را که پیرامون وی قرار دارد به راحتی در دست گیرد.

این وسیله دو ویژگی مهم دارد. نخست آنکه حالت دینامیکی قابل تنظیم برای مقابله با جاذبه دارد و دوم آنکه امکان برداشتن اجسام و باز و بسته کردن بازو را بدون نیاز به تلاش فیزیکی چندانی میسر می‌سازد. اطلاعات بیشتر دربارۀ این محصول را در وبگاه رسمی آن ببینید.

gowing-dynamic-arm-support-3

منبع: innovationshealth.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *