کفش هوشمند لنوو ویژه تناسب اندام و قابل استفاده در بازی‌های ویدئویی

کفش هوشمند لنوو

لنوو در کنفرانس Tech World Conference 2016  از طراحی یک کفش هوشمند  ویژه دویدن در همکاری با Vibram که پیش از این نیز نمونه‌های مشابه را ساخته بود، خبر داد. این کفش‌های مد روز و در عین حال با فناوری پیشرفته، اعمال ردیابی سلامت استاندارد مانند شمارش گام‌های برداشته شده، مسافت طی شده توسط پا، کالری سوزانده شده و ردیابی فعالیت‌ها را انجام می‌دهند.

این کفش هوشمند جایی میان نسخه‌های پیش‌نمونه و تولیدی قرار دارد که آن را به نوآوری جالبی بدل می‌کند. گفته می‌شود که لنوو به این زودی‌ها قصدی برای تولید انبوه این کفش‌ها ندارد. کفش هوشمند لنوو از تراشۀ Curie اینتل استفاده می‌کند و کفی آن نیز با گزینۀ سفارشی‌سازی با توجه به نیازهای کاربر توسط چاپ سه‌بعدی تولید می‌شود. این کفش هوشمند در کنار توانایی انجام برخی وظایف اساسی ردیابی سلامت، می‌تواند به عنوان کنترل برای بازی‌های ویدئویی به خصوص نمونه‌های ردیاب حرکت عمل کند. این کفش‌ها ظاهری همچون دیگر کفش‌های کتانی شیک دارد که آنها را برای بازار تجاری ایده‌آل می‌کند.

برای شارژ باتری‌ها، کفش‌ها باید روی یک صفحۀ شارژ بیسیم قرار گیرند. این نوآوری جالب به نظر می‌رسد و لنوو در مسیر درست پیش می‌رود. از آنجا که لنوو قصدی برای تولید نسخۀ تولید انبوه این کفش ندارد، به قیمت آن نیز اشاره‌ای نشده است.

منبع: damngeeky

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *