Monarch، سامانه ای برای باز کردن راه تنفسی

استاین فناوری انقلابی راه‌های تنفسی را باز نگه می‌دارد در حالی که شما می‌توانید آزادانه حرکت کنید. بنابراین در طول روز فرصت بیشتری دارید تا کارهایی که دوست دارید را انجام دهید و کنترل بیشتری روی زندگی خود داشته باشید. با مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی همراه باشید.

Monarch، سامانه ای برای باز کردن راه تنفسی

بررسی اجمالی سامانه Monarch

برای نزدیک به ۳۰ سال، شرکت Hill-Rom بخشی از زندگی افراد مبتلا به بیماری یا شرایط برداشتن موانع از راه‌های تنفسی و هوایی بوده است. محصول معرف این شرکت، سامانه باز کردن راه هوایی Vest، به هزاران نفر از بیماران برای باز کردن راه تنفسی و داشتن روزی بهتر کمک کرده است. این شرکت می‌داند که چگونه تطبیق درمان با برنامه روزمره را به چالش کشد. ما این را بارها و بارها از بیماران شنیده‌ایم: «من تنها می‌خواهم زندگی کنم!». این چیزی است که الهام بخش سامانه برداشتن مانع از راه‌های تنفسی Monarch بوده است. این سامانه با ایجاد امکان حرکت آزادانه، دنیای جدیدی از احتمالات را برای درمان بیماری‌ها فراهم می‌کند.

فرد پشت سامانه Monarch

Monarch، سامانه ای برای باز کردن راه تنفسی

Marten De Vlieger

Marten De Vlieger و خواهرش هر دو دچار بیماری فیبروز کیستیک هستند و این دو نفر با مادری بزرگ شدند که CPT را خود به صورت دستی برای کمک به باز شدن راه‌های تنفسی انجام می‌داد. Marten با چشم اندازی برای استقلال بیشتر، یک دستگاه درمانی متحرک برای برداشتن موانع از راه‌های تنفسی ایجاد کرد. این دستگاه جدید به او آزادی داد تا سفر کند و زندگی پرماجرایی با خانواده داشته باشد. وی قصد داشت انعطاف‌پذیری و کنترل را نیز تجربه کند. بنابراین با شرکت Hill-Rom در توسعه سامانه Monarch همکاری کرد.

سامانه‌های Monarch از نوسان دیسک‌های ریوی (POD) برای تولید انرژی جنبشی هدفمند به ریه‌ها استفاده می‌کند. این کمک می‌کند تا ماده خلطی نازک شود و جریان هوا افزایش یابد. پس ترشحات در راه‌های هوایی حرکت می‌کنند در حالی که شما کارهای روزمره را انجام می‌دهید و دیگر مجبور به منتظر نگه داشتن زندگی خود برای درمان نیستید.

مشخصات محصول

  • طراحی الهام گرفته از پوشاک ورزشی
  • برنامه بصری همراه با اتصال بلوتوث
  • باتری قابل شارژ
  • هشت POD که به طور مستقل عمل می‌کنند
  • دارای ۵ طرح و رنگ متنوع
  • تاشو و قابل حمل به صورت کوله پشتی
Monarch، سامانه ای برای باز کردن راه تنفسی

PODهای جلو و پشت به صورتی عمل می‌کنند که تأثیر نوسان بر راه هوایی بهینه شود

Monarch، سامانه ای برای باز کردن راه تنفسی

نوسان PODها انرژی جنبشی را تحویل می‌دهد و جریان هوا در ریه‌هایی که ماده خلطی در آنها سست شده، برقرار می‌شود

 


بیشتر بخوانید:

>>سامانۀ الکتروشوک LifeVest برای کودکان مبتلا به ایست قلبی ناگهانی

>>تنفس صحیح و شیوه درست نشستن را با ابزار پوشیدنی Prana فرا گیرید


منبع: respiratorycare.hill-rom.com

استفاده و بازنشر این نوشتار تنها با ذکر لینک منبع و نام «مجله‌ی فناوری‌های توان افزا و پوشیدنی» مجاز است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *