Vevo MD نخستین سامانه تصویربرداری پزشکی فراصوت با فرکانس بسیار بالا

سر انجام نخستین سامانه تصویربرداری فراصوت با فرکانس فوق العاده بالا در جهان برای استفاده معمولی بالینی توسعه یافت. سامانه Vevo MD پس از سال‌ها پژوهش توسط FUJIFILM SonoSite بوجود آمده است. فرکانس فوق العاده بالا به معنای بالاترین وضوح در دسترس برای تصاویر سونوگرافی است. برای آشنایی بیشتر با این سامانه با مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی همراه باشید.

توسعه سامانه Vevo MD فرصت‌های جدیدی برای تصویربرداری پزشکی که پیش از این هرگز دیده نشده است را فراهم می‌کند. خواه تصویربرداری از نوزادان کوچک در بخش نوزادان باشد، تشخیص کوچکترین ضایعات مشکوک و یا نظارت بر تغییرات نامحسوس در جریان خون شریان‌های اصلی بدن، VEVO MD تصویر با وضوح بی‌نظیری را تولید می‌کند. وضوح تصاویر به اندازه ۳۰ میکرون است. بله، ۳۰ میکرومتر که کمتر از نیمی از اندازه یک دانه شن است.

پتانسیل چنین فناوری پیشرفته و تأثیر آن در زمینه پزشکی را تصور کنید که می‌توان آنچه پیش از این قابل دیدن نبود را ببینیم. با استفاده از VEVO MD می‌توان کوچکترین و دقیق‌ترین اطلاعات را کشف کرد.

مزایا

Vevo® MD نخستین سامانه فراصوت با فرکانس فوق العاده بالا در جهان است. این سامانه بالاترین وضوح ممکن در سونوگرافی پزشکی هنگام تصویربرداری از بدن را ارائه می‌دهد.

  • تجسم کردن آناتومی کوچک که با سونوگرافی معمولی قابل رؤیت نیست
  • وسعت مبدل UHF بسیار پیشرفته تا ۷۰ مگاهرتز است
  • تجربه یک رابط صفحه نمایش لمسی قابل تنظیم و کاربر پسند که تعداد دفعات معاینه را کاهش می‌دهد
  • فناوری‌های نوآورانه که امکانات جدیدی را برای تصویربرداری پزشکی فراهم می‌کند

Vevo® MD توسط FUJIFILM VisualSonics طراحی شده است.

دیدن جزئیات بیشتر

فرکانس فوق العاده بالا، بالاترین وضوح سونوگرافی پزشکی که امروزه در دسترس است را فراهم می‌کند. این توسعه پیشگامانه فرصت‌های جدیدی برای تصویربرداری پزشکی که تا پیش از این نمی‌توانست کمتر از نصف یک دانه شن را نشان دهد، فراهم می‌کند.

وضوح بالا

طراحی سفارشی و بهینه سازی شده Vevo® MD با مبدل‌های جدید سری UHF هستند. این مبدل طیف وسیعی از اندازه‌ها و وضوح را فراهم می‌کند که موجب انعطاف‌پذیری بیشتر این سیستم می‌شود.

گردش کار سفارشی

رابط صفحه نمایش لمسی قابل تنظیم و کاربر پسند با گردش کار بصری، معاینه را آسان و زمان آن را کاهش می‌دهد. مهمترین توابع بر روی صفحه نمایش در همه زمان‌ها در دسترس هستند.


بیشتر بخوانید:

>>کوچکترین دستگاه MRI جهان برای تشخیص بیماریهای نوزادان

>>برترین فناوریهای پزشکی سال ۲۰۱۶


منبع: sonosite.com

«استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی) مجاز است»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *