صندلی چرخ‌دار چاپ سه بعدی برای بچه گربه

صندلی چرخ‌دار چاپ سه‌بعدی Tiny Tim

این دنیا آنچنان هم جای بی‌رحمی برای حیوانات کوچک نیست. به لطف سازمان‌هایی مانند Friends of the Shelter Dogs در شهر Athens ایالت اوهایو که به توله سگ کوچک دوپا کمک کرد تا دوباره راه برود این دنیا آنچنان جای بی‌رحمی برای حیوانات کوچک نیست. سازمان Friends of Horry County Animal Care Center در کارولینای جنوبی نیز با طراحی یک صندلی چرخ‌دار ویژه برای بچه‌ گربه‌ای با پاهای عقبی فلج با نام Tiny Tim به او کمک کردند تا راه برود.

صندلی چرخ‌دار چاپ سه‌بعدی Tiny Tim

Tiny Tim همراه با خواهر و برادرانش از لیست کشتن از سر ترحم پناهگاه حیوان‌های کارولینای جنوبی نجات داده شد و تنها چند روز بعد معلوم شد پاهای عقبی بچه گربه فلج است. Tiny Tim با وجود محدودیت، با سرعت و انرژی به اطراف حرکت می‌کرد که سبب شد نگهدارنده‌های آن متوجه شوند شیوه‌ای بهتر برای راه رفتن نیاز دارد و در این فرآیند یک باشگاه هکرها و سازنده‌های خودآموز به نام Subproto تصمیم گرفت تا یک صندلی چرخ‌دار چاپ سه بعدی برای Tiny Tim بسازد.

صندلی چرخ‌دار چاپ سه‌بعدی Tiny Tim

بنا بر گفتۀ Joe Stewart، بنیان‌گذار Subproto، «بسیاری صندلی چرخ‌دار مخصوص حیوان‌های خانگی برای خرید در دسترس است. ولی متأسفانه هیچکدام برای استفادۀ Tiny Tim به اندازۀ کافی کوچک نیست». بنابراین، Subproto شروع به ساخت صندلی چرخ‌دار چاپ سه‌بعدی سفارشی برای بچه گربه کرد. Tiny Tim اولین پیش‌نمونۀ صندلی چرخ‌دار خود را بدست آورد و به نظر می‌رسد آن را دوست دارد.

منبع: damngeeky.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *