AirPods Pro با امکان خنثی سازی نویز

شرکت Apple در نهایت از آخرین مدل هدفون کوچک رونمایی کرد. Apple AirPods Pro یک دستگاه بی‌سیم، ضد آب، و مجهز به فناوری خنثی سازی نویز است. باتری این دستگاه تا پنج ساعت آن را تغذیه می‌کند. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه با مجله‌ی فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی همراه باشید.

Apple AirPods Pro

آشنایی با AirPods Pro

AirPods نام جدیدی برای این محصولات نیست. این پوشیدنی صرفنظر یک پسوند Pro در نامش، نام اختصاصی دیگری ندارد. بر خلاف نام آن، ویژگی‌های این هدفون با ویژگی‌های نمونه‌های پیشین آن متفاوت بوده و ارتقا یافته است. AirPods Pro با فناوری خنثی سازی نویز عرضه می‌شود و سری سیلیکونی آن برای پوشانیدن هرچه بهتر گوش و کاهش صدای محیط طراحی شده است. محفظه‌ی شارژ کننده دستگاه ۱۸ تا ۲۴ ساعت شارژ اضافی را به صورت بی‌سیم برای دستگاه فراهم می‌کند. این محفظه نسبت به نمونه‌های پیشین کوتاه‌تر و پهن‌تر است.

Apple AirPods Pro

به ادعای Apple، خنثی سازی نویز یا Active Noise Cancellation در AirPods Pro با دو میکروفون و سخت‌افزاری قدرتمند برای سازگاری لحظه‌ای با گوش و هدفون انجام می‌شود. به نظر می‌رسد این فناوری مشابه خنثی سازی نویز در Beats Solo Pro عمل می‌نماید. همانند نسخه‌های پیشین Beats، این دستگاه نیز با یک مد Transparenct عرضه شده است. این مد به کاربر اجازه می‌شود که صداهای محیط پیرامون را بدون بیرون آوردن هدفون از گوش، به خوبی بشنود.

Apple AirPods Pro

عملکرد باتری با فعالسازی خنثی سازی نویز

خنثی سازی نویز بر میزان عملکرد باتری تاثیر خواهد داشت. در صورتیکه این امکان فعال گردد باتری در حدود ۳.۵ تا ۴.۵ ساعت کار می‌کند( بدون این عملکرد باتری دستگاه را به مدت ۵ ساعت تغذیه می‌نماید). تنظیمات خنثی سازی نویز با Control Center در گوشی iPhone کاربر در دسترس است.

AirPods Pro یک دستگاه کاملا ضد آب نیست اما در محیط های مرطوب به خوبی کار می کند

تغییر دیگر AirPods Pro نسبت به هدفون‌های پیشین ضد آب بودن آن است. این دستگاه در استخر قابل استفاده نیست اما در محیط‌های مرطوب و در آب و هوای بارانی به خوبی قابل استفاده است.

استفاده از چیپ H1، چیپ موجود در نمونه‌ی هدفون نسل دوم شرکت Apple، اتصال این دستگاه به سایر دستگاه‌های Apple را به سادگی امکان‌پذیر می‌سازد. امکان اشتراک صوتی و استفاده از Siri برای خواندن پیام‌های دریافتی نیز با به روزرسانی IOS13 به سادگی امکان پذیر است.


بیشتر بخوانیم:
Fitbit Charge 3 در یک نگاه
FOSSIL Gen 5 در یک نگاه
آشنایی با ردیاب های سلامت ارزان قیمت


منبع: سایت رسمی شرکت Apple

«استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی) مجاز است»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *