Ekso Bionics نخستین فروشگاه آنلاین اسکلت بیرونی را افتتاح میکند

آیا تابحال قصد داشته‌اید که تنها با چند کلیک یک اسکلت بیرونی خریداری کنید؟ خب، حالا شما می‌توانید یک EksoVest™ را از سایت فروشگاه جدید Ekso Bionics خرید کنید. این سایت شامل یک فهرست از قیمت‌ها، یک راهنمای شروع سریع، یک ویدئوی مقدماتی و بسیاری موارد دیگر است. برای خواندن ادامه‌ی این مطلب با مجله‌ی فناوریهای توان‌افزا و پوشیدنی همراه بمانید.

Ekso Bionics فروشگاه اینترنتی Eksovest را افتتاح می کند
Ekso Bionics فروشگاه اینترنتی Eksovest را افتتاح می کند

یک قدم کوچک برای Ekso Bionics، یک جهش بزرگ برای صنعت اسکلت بیرونی

داشتن امکان خرید یک اسکلت بیرونی منفعل پشتیبان شانه‌‌ها بطور آنلاین نه تنها یک راحتی است، بلکه یک نقطه‌ی عطف عظیم در کل زمینه‌ی فناوری‌های اسکلت بیرونی نیز هست. این اتفاق تکامل و بلوغ این فناوری را نشان می‌دهد. به این صورت که باعث می‌شود تا دستگاه‌های پوشیدنی تقویت‌کننده‌ی انسان برای محیط کار کمتر عجیب و غریب بوده و کاملا عادی باشند.

درست است که جلیقه‌های حمایت‌شده با فنر برای نگهداری دوربین و تجهیزات سالهاست که بصورت آنلاین و در کاتالوگ‌های چاپی فروخته می‌شوند، اما در مقابل اسکلت‌های بیرونی از داشتن چنین مزیتی تاکنون بی‌بهره بوده‌اند. حتی اگر تعداد محدودی نیز در گذشته به صورت آنلاین به فروش می‌رفتند.

صفحات وب فروشگاه‌های اینترنتی، مانند EksoVest، دیده‌شدن دستگاه‌های پوشیدنی را افزایش می‌دهند. بدین صورت موانع مالکیت و ارزیابی را کاهش می‌دهد. این اتفاق تولیدکننده را وادار به داشتن یک لیست قیمت رسمی می‌کند که باعث ایجاد احساس انصاف می‌شود و یک گام مهم برای ایجاد بازار اسکلت بیرونی است.

سازماندهی مجدد اطلاعات

یکی دیگر از مزیت‌های پنهان فروشگاه‌های آنلاین برای فناوری اسکلت بیرونی، امکان جمع‌بندی و طبقه‌بندی اطلاعات دستگاه‌ها است. همانطور که پیش از این ذکر شد، صفحه‌ی تجارت الکترونیکی EksoVest شامل یک راهنمای سریع، کتابچه‌ی راهنمای کاربر و یک ویدئوی آموزنده است. بخش اعظم این اطلاعات در گذشته منتشر شده است، اما صفحه‌ی نمایش محصول EksoVest (PDP) یک نقطه‌ی دسترسی جدید با نام تجاری به آن ارائه می‌دهد.

شروع به کار با EksoVest

با دنبال کردن این لینک می‌توانید فروشگاه تجارت الکترونیک جدید Ekso Bionics را مشاهده کنید. همچنین کاتالوگ گزارش Exoskeleton  را در صورتی که قبلا مشاهده نکرده‌اید می‌توانید در اینجا جستجو کنید. این یک راهنمای تصویری برای بیش از شصت دستگاه است و البته دسته‌‌بندی‌هایی که در آن قرار می‌گیرند. هدف از آن ارائه یک نمای سریع و نگاه از بالا به کل صنعت Exo است.

منابع:
EksoVest، فروشگاه Ekso Bionics، همانطورکه در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ قابل دسترسی است.
شروع به کار با EksoVest، در ۷ نوامبر ۲۰۱۸


بیشتر بخوانیم:
>> رونمایی از لباس توانبخشی EksoNR ساخت شرکت Ekso Bionics
>> آشنایی با شرکت سازنده اسکلت بیرونی EksoBionics


منبع: exoskeletonreport
«استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی) مجاز است»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *