کاهش وزن به کمک نور درمانی با کمربند رژیمی LumiDiet

کمربند LumiDiet که توسط DoubleH از زیر مجموعه‌های شرکت Kict Born2Global محصولی پوشیدنی است که کاهش وزن بدون تلاش را امکان‌پذیر می‌کند. این کمربند رژیمی پوشیدنی با استفاده از فناوری نور LED (نور درمانی) سلول‌های چربی شکمی را شکسته و می‌سوزاند. برای کاهش وزن کافی است تا این کمربند دو بار در روز به مدت سی دقیقه پوشیده شود.

در نور درمانی، نور با طول موج خاصی برای حل کردن چربی‌ها بکار گرفته می‌شود که در مرحلۀ بعدی این چربی‌ها از طریق لرزش سوزانده می‌شوند. این فرآیند ترشح لیپاز را افزایش می‌دهد. لیپاز کاتالیزوری است که به شکستن تری گلیسیرید به اسیدهای چرب و مولکول گلیسرول کمک می‌کند. نور درمانی اساساً انرژی میتوکندری یا نیروگاه بدن را برای سوزاندن چربی بیشتر فراهم می‌کند.

کاهش وزن به کمک نور درمانی با کمربند رژیمی LumiDiet

این کمربند رژیمی برای بهینه‌سازی بازدهی شامل دستورالعمل‌های گوناگون در انتخاب منبع نور، شدت نور، نحوۀ تابش و فرکانس نور است.

سازندۀ این دستگاه ادعا می‌کند با یک بار استفاده از درمان نوری، کاربر ۵۲ گرم چربی از دست می‌دهد. کمربند رژیمی می‌تواند در اطراف شکم، کمر، ران و بازوها استفاده شود.

کاهش وزن به کمک نور درمانی با کمربند رژیمی LumiDiet

می‌توانید برای آگاهی بیشتر به تارنمای Indiegogo مراجعه نمایید که کمربند رژیمی LumiDiet تنها در سه روز توانست به مبلغ هدف خود در کمپین جمع‌سپاری این تارنما دست یابد.

کاهش وزن به کمک نور درمانی با کمربند رژیمی LumiDiet


در همین زمینه بخوانید:

>> کمربندی برای هدایت کاربران در مناطق ناآشنا
>> تنفس صحیح و شیوه درست نشستن را با ابزار پوشیدنی Prana فرا گیرید
>> نظارت بر کالری مصرفی با شنیدن صدای جویدن غذا!


منبع: damngeeky

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *