پیاده سازی اسکلت بیرونی در کارگاه همایش Applied Ergonomics سال ۲۰۲۲

کنفرانس Applied Ergonomics سال ۲۰۲۲ در روزهای ۲۱ الی ۲۴ مارس سال ۲۰۲۲ در Rosen Central Hotel در Orlando, Florida برگزار می‌شود. این کنفرانس یک جلسه کارگاهی دارد که در تاریخ ۲۱ مارس برگزار می‌شود. این جلسه برای پیاده سازی اسکلت بیرونی و پوشیدنی‌های رباتیک است و از یک بعد از ظهر تا ساعت پنج ادامه دارد. برگزار کننده این جلسه Automotive Exoskekleton Group یا AExG است. برای آشنایی با جزئیات این کارگاه عملی با این نوشتار از مجله فناوری‌های توان افزا وپوشیدنی همراه باشید.

پیاده سازی اسکلت بیرونی در کارگاه همایش Applied Ergomnomics سال ۲۰۲۲

ارائه دهندگان و سخنرانان کارگاه همایش Applied Ergonomics سال ۲۰۲۲

در تصویر بالا از چپ به راست: Marisol Barrero از خدمات اینترنتی آمازون، David Brodie از شرکت Cargill، از General Motors نماینده‌ای با نام Ryan Prto، نماینده مرکز تعالی فناوری اسکلت بیرونی ASTM با نام Bill Billotte، دکتر Samuel Reimere از Ottobock و Matthew Marino از HeroWear

برنامه کارگاه Ergonomics 2022

کارگاه عملی با مروری بر جدیدترین فناوری اسکلت بیرونی صنعتی و کاربردهای آن در مشاغل آغاز می‌شود. این موضوعات با پیاده‌سازی بهترین کاربردها و مثال‌های این فناوری در سطح ارگان‌ها توسط AExG ادامه می‌یابد.دکتر Billotte آخرین تغییرات استانداردهای اسکلت بیرونی و زیربنای برنامه‌های اعطا کننده گواهی را مطرح می‌کند. دکتر Sam Reimer و Matthew Marino شرکت‌کنندگان را برای ساخت اسکلت بیرونی خودشان راهنمایی خواهند کرد.

پیاده سازی اسکلت بیرونی در کارگاه همایش Applied Ergomnomics سال ۲۰۲۲

هدف این است که شرکت‌کنندگان نحوه پیاده سازی اسکلت بیرونی با ارگونومی شغلی کارمندان خود را دریابند.  همچنین روش‌های آزمایش و سنجش ارگونومی اسکلت بیرونی هم با رهیافت‌های سنتی و هم به کمک فناوری‌های نو( XR و حسگرهای پوشیدنی) مرور خواهد شد. روش‌های اجرای آزمایش‌های عملی اسکلت بیرونی و برنامه ریزی و اجرای موفق و طولانی مدت نیز توصیف شده و اجرا می‌شود. شرکت‌کنندگان در نهایت فرصتی خواهند داشت تا طرحی برای پیاده سازی اسکلت بیرونی خود را بنویسند و با این طرح از همایش خارج شوند.

وبسایت همایش عملی کنفرانس Exoskeletons Applied Ergonomics

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه عملی کنفرانس Exoskeletons Applied Ergonomics در سال ۲۰۲۲ به سایت کنفرانس مراجعه نمایید.

آشنایی با AExG

AXeG یک گروه است که توسسط انجمن در زمینه رباتیک پوشیدنی یا Wearable Robotics Association تامین بودجه می‌شود. این انجمن کار خود را با کمک سازندگان خودرو  آغاز کرد و همواره در تلاش است اعضایی از سایر بخش‌های صنعت را نیز جذب کند. AExG همواره در تلاش است تا طرح‌های متن باز، مشارکتی، بی‌طرف، جامع و قابل احترام اجرا کند و در این راستا همواره در حال پیشرفت است، تحلیل‌های اساسی انجام می‌دهد و در مورد کاربردهای عملی اسکلت بیرونی باورهای عملی را دنبال می‌کند. (لینک وبسایت)


آموزش مهمترین رکن برای استفاده بیشینه از اسکلتهای بیرونی است
اسکلت بیرونی Autonomyo برای بهبود توانبخشی پس از سکته
جابه جایی مرزهای توانایی بشر با اسکلت بیرونی


منبع: exoskeletonreport

«استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله فناوریهای توان افزا و پوشیدنی) مجاز است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *