دریافت تأییدیۀ اتحادیۀ اروپا برای سامانۀ نظارت پیوسته بر گلوکز Eversense

سامانۀ نظارت پیوسته بر گلوکز Eversense

شرکت هلدینگ Senseonics که در زمینۀ فناوری‌های پزشکی با تمرکز بر توسعه و تجاری‌سازی سامانه‌های نظارت بر گلوکز خون کاشتنی با عملکردیسامانۀ نظارت پیوسته بر گلوکز Eversense پیوسته و طولانی مدت فعالیت می‌کند، اعلام کرد موفق به دریافت تأییدیه CE Mark از اتحادیۀ اروپا برای سامانۀ نظارت پیوسته بر گلوکز Eversense شده است.

دکتر Tim Goodnow مدیرعامل شرکت درباره این سامانه گفت: « دریافت تأییدیه CE Mark دستاوردی قابل توجه برای Senseonics است چرا که این کار مستلزم بررسی سختگیرانه سازمان‌های نظارتی برای مطابقت دستگاه با استانداردهای بالای درمانگاهی و ایمنی است. این تأییدیه شرکت را قادر می‌سازد نسبت به بازاریابی و فروش سامانۀ نظارت پیوسته بر گلوکز Eversense در کشورهای عضو اتحادیۀ اروپا اقدام کند، و ما آماده‌ایم تا این دستگاه پزشکی با اهمیت را برای افراد دیابتی فراهم کنیم.»

سامانۀ Eversense از حسگر گلوکز کاشتنی با طول عمر ۹۰ روز، یک فرستندۀ هوشمند پوشیدنی برای محاسبۀ سطح گلوکز و یک نرم‌افزار گوشی هوشمند برای نمایش لحظه‌ای میزان گلوکز تشکیل شده است.

آزمایش‌های پیشین که توسط مرکز PRECISE صورت گرفته است نشان دهندۀ نتایجی مبنی بر دقت و ایمنی بالا طی استفادۀ ۹۰ روزه از سامانۀ نظارت پیوسته بر گلوکز Eversense بوده است.

منبع: senseonics

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *