Fossil HR، یک ساعت هیبریدی با صفحه نمایش همیشه روشن

ساعت هوشمند جدید Fossil با ترکیب ظاهر کلاسیک ساعت‌های عقربه‌دار و صفحه‌ی نمایش یک ساعت هوشمند، یکی از محصولات جدید Fossil است. وجود صفحه‌ی نمایش در کنار عقربه‌های نشان دهنده‌ی زمان امکان نمایش اطلاعات پیچیده‌تری را نسبت به نسخه‌های پیشین آن فراهم می‌کند. برای آشنایی بیشتر با Fossil HR با مجله‌ی فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی همراه باشید.

ساعت هیبریدی Fossil HR
ساعت هیبریدی Fossil HR با یک صفحه ی نمایش برای نمایش اطلاعات سلامت و اعلان های تلفن همراه

مشخصات کلی Fossil HR

صفحه‌ی نمایش دایروی Fossil HR کلیه‌ی اطلاعات مورد انتظار از یک ساعت هوشمند را نمایش می‌دهد. این اطلاعات شامل اعلان‌های تلفن همراه، اطلاعات ردیابی سلامت و آب و هوا است. صفحه‌ی نمایش دستگاه همیشه روشن است. با این وجود بدون نیاز به شارژ، باتری دستگاه برای دو هفته کار کافیست.

نمایش اطلاعات ضربان قلب در Fossil HR
نمایش اطلاعات ضربان قلب در Fossil HR

گروه Fossil شامل شرکت‌های مختلف فعال در زمینه‌ی مد مانند از جمله ساعت‌های Zodiac، Michele و Fossil است. Fossil شرکتی پر سابقه در زمینه‌ی ساخت ساعت‌های هیبریدی هوشمند و ساعت‌های Wear OS است. لیکن در ساعت‌های هیبریدی پیشین Fossil عقربه‌های ساعت برای نمایش اعلان‌ها استفاده می‌شد. پیچیده‌ترین اطلاعات قابل نمایش به این روش به اپلیکیشن تولید کننده‌ی اعلان مربوط می‌شد.

fossil hr
منبع: Fossil

ویژگی های صفحه ی نمایش همیشه روشن

یک صفحه‌ی نمایش در این Fossil HR این پوشیدنی را برای نمایش اطلاعات پیچیده‌تری بهینه می‌کند. این طرح امکان بهره‌برداری از کلیه‌ی امکانات Wear OS را فراهم نمی‌کند، اما اطلاعات گام شماری، ضربان قلب، آب و هوا، و پیش نمایش اعلان‌ها با این صفحه‌ی نمایش ممکن است.

شرکت سازنده در حال توسعه‌ی یک بستر مناسب برای این ساعت‌های هیبریدی است. Fossil ادعا می‌کند که امکان کنترل پخش موسیقی و برقراری تماس با تلفن همراه کاربر وجود دارد. باتری ۵۵ میلی آمپرساعتی Fossil HR نیز در مدت یک ساعت به طور کامل شارژ می‌شود. اما پشتیبانی پرداخت Google Pay و GPS روی آن تعبیه نشده است. قیمت نخست فروش این ساعت در حدود ۲۰۰ دلار است.


بیشتر بخوانیم:
آشنایی با ردیاب های سلامت ارزان قیمت
FOSSIL Gen 5 در یک نگاه


منبع: fossilgroup

«استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله‌ی فناوریهای توان‌افزا و پوشیدنی) مجاز است»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *