Hello Tomorrow: رقابت برترین استارتاپ ها برای ورود به دنیای فناوری

چهارمین رقابت ۲۰۱۷ Hello Tomorrow در ماه اکتبر برگزار خواهد شد. این رویداد تلاش می‌کند که فناوری‌های جدید با سرعت بیشتری به واقعیت تبدیل شوند. در این رقابت از میان ۵۰۰ استارتاپ، ۵۰ استارتاپ برتر در ده شاخه صنعت انتخاب می‌شوند. در رقابت متفاوت Hello Tomorrow استارتاپ‌ها باید پاسخگوی نیازهای کارآفرینان فناوری‌های عمیق باشند. با مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی همراه باشید تا با رویداد تعامل استارتاپ‌ها و کارآفرینان بزرگ جهانی آشنا شوید.

Hello Tomorrow: رقابت برترین استارتاپ ها برای ورود به دنیای فناوری

هدف اصلی رویداد تقویت کردن ارتباط میان برترین کارآفرینان جهانی و استارتاپ‌ها است. رقابت Hello Tomorrow توسط کارآفرینان فعال در زمینه فناوری‌های عمیق (Deep Tech) پشتیبانی می‌شود. فناوری‌های عمیق به فناوری‌های منحصر به فرد و متفاوتی گفته می‌شود که صنعت جدیدی را شکل می‌دهند. برای نمونه می‌توان ویرایش ژن CRISPR یا چاپ سه‌بعدی و رباتیک را نام برد.

در این رقابت ۵۰ استارتاپ برتر در ده شاخه صنعت که در ادامه معرفی شده‌اند، انتخاب می‌شوند. ده شاخه صنعت به قرار زیر هستند:
داده و هوش مصنوعی، انرژی‌های تجدیدپذیر، محیط زیست، موادغذایی و کشاورزی، سلامت، بهداشت و درمان، نسل چهارم صنعت (اتوماسیون و اینترنت چیزها)، مواد جدید، حمل و نقل و هوا و فضا.

Hello Tomorrow: رقابت برترین استارتاپ ها برای ورود به دنیای فناوری

برای این رقابت جوایز ارزنده‌ای در نظر گرفته شده است. این جوایز از نوع نقدی و ارتباط و همکاری با کارآفرینان است. همه شرکت‌کنندگان از تجربه حضور در Hello Tomorrow سود می‌برند. امکان تعامل استارتاپ‌ها با کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بین‌المللی و پشتیبانی از آن‌ها برای راه‌اندازی و پیشرفت در کار استارتاپ‌ها فراهم خواهد شد.

اگر شما استارتاپ فعال در زمینه فناوری‌های بیان شده در بالا دارید یا پروژه‌ای که در آن از فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌شود تا به یک پرسش و یا یک نیاز صنعتی و اجتماعی پاسخ ‌دهد می‌توانید در این رقابت ثبت نام کنید. ثبت نام در چهارمین رقابت Hello Tomorrow از دهم آوریل ۲۰۱۷ آغاز شده و تا اول ژوئن ادامه دارد.

پس از آن در اول جولای ۲۰۱۷، از میان ثبت‌نام‌کنندگان پانصد استارتاپ برتر انتخاب می‌شوند و برای شرکت در رویداد جهانی Hello Tomorrow در ۲۶ و ۲۷ اکتبر دعوت به عمل می‌آید. از میان افراد شرکت‌کننده در رویداد جهانی در اول سپتامبر فهرست نهایی استارتاپ‌ها که در مرحله اصلی وارد شده‌اند اعلام می‌شوند. دیگر استارتاپ‌ها نیز فرصت داده‌ می‌شود که محصول و پروژه خود را طی چند مرحله ارائه دهند. به برترین پروژه‌ها فرصت داده خواهد شد که در مرحله اصلی رویداد محصول یا پروژه خود را در مقابل سرمایه‌گذاران و متخصصان و صنعتگران ارائه دهند. برای انتخاب برترین استارتاپ‌ها هیئت داوران تصمیم‌گیری می‌کنند. این رویداد فرصت خوبی برای تعامل برترین استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران بزرگ در شاخه‌های متنوع است.

چه کسانی می‌توانند در این رویداد شرکت کنند؟

اگر پروژه شما در مرحله نخست توسعه قرار دارد. دارای پایه علمی یا فناوری پیشرفته و فرآیندهای پیچیده مهندسی و یا کاربرد نورآورانه از فناوری‌های موجود است. اگر پروژه شما به حل مسائل اجتماعی و صنعتی و محیط زیستی می‌پردازد، می‌توانید در این رویداد شرکت کنید. در ویدیوی زیر صحبت‌های شرکت‌کنندگان دوره‌های پیشین رقابت را مشاهده خواهید کرد.


بیشتر بخوانید:
>>رویداد IOT CUP ماراتن ساخت ایده‌های سخت‌افزاری – نرم‌افزاری


منبع: Hello Tomorrow

استفاده و بازنشر مطالب تنها با ذکر لینک منبع و نام (مجله فناوری‌های توان‌افزا و پوشیدنی) مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *