Volterman، قدرتمندترین کیف پول هوشمند جهان

کیف پول Volterman، کیفی با ۵ عملکرد هوشمند از جمله منبع انرژی برای شارژ گوشی، زنگ هشدار از راه دور، ردیابی جهانی GPS، دوربین ضد سرقت و ایجاد شبکه‌ی WiFi در سراسر جهان است. برای آشنایی با این کیف پول چند کاره، با مجله‌ی فناوری‌های توان افزا و پوشیدنی همراه باشید.

Volterman، قدرتمندترین کیف پول هوشمند جهان

با وجود تمام این امکانات و فناوری‌های داخلی، ضخامت Volterman کم بوده و سبک وزن است. استفاده از منبع انرژی آن به وسیله‌ی سیم رابط و به صورت بی‌سیم امکان پذیر است.

سامانه‌ی زنگ خطراین کیف نه تنها مواقعی که کاربر کیف پول خود را جا می‌گذارد، بلکه هنگام جا گذاشتن گوشی همراه هم فعال می‌شود. سامانه‌ی Wi-Fi کیف پول Volterman تضمین می‌کند که کاربر به هر کجا سفر می‌کند اینترنت در اختیار داشته باشد. هزینه‌ی اینترنت با استفاده از کیف پول Volterman، سه برابر ارزان‌تر از هزینه‌های معمول رومینگ است.

Volterman، قدرتمندترین کیف پول هوشمند جهان

سامانه‌ی GPS تعبیه شده در Volterman، آن را در برابر دزدیده شدن و گم شدن محافظت می‌کند. کاربر می‌تواند از استرالیا تا آلاسکا در هر لحظه پیگیر کیف پول خود باشد.

یک دوربین کوچک در Volterman قرار دارد. هنگامی که کاربر کیف پول خود را گم کند، از کسی که کیف را باز کرده عکس گرفته و ارسال می‌کند.

کیف پول Volterman امنیت بالایی دارد و ضد ضربه است. برد مدار چاپی در تمام کیف‌های Volterman بسیار محکم چسبانده شده است که آن را در برابر وزن سنگین و حرارت امن و مقاوم می‌کند. همه‌ی کیف پول‌های Volterman در برابر سرقت اطلاعات محافظت می‌شوند و همچنین ضد آب هم هستند. ضخامت آن‌ها تنها ۱۱ میلیمتر و وزن هر کیف پول ۱۲۰ گرم است. برای ساخت کیف‌های Volterman از چرم واقعی Nappa و بهترین نمونه‌ی چرم Vegan استفاده شده است.

Volterman، قدرتمندترین کیف پول هوشمند جهان

Volterman کدام نسخه بلوتوث را پشتیبانی می‌کند؟

Volterman از نسخه‌ی ۴٫۰ و بالاتر را پشتیبانی می‌کند.

شارژ باتری این کیف پول چه قدر طول می‌کشد؟

شارژ باتری کیف پول ۳ الی ۴ ساعت طول می‌کشد و شارژ گوشی متصل به آن ۴ الی ۵ ساعت زمان می‌برد.

باتری کیف پول چگونه کار می‌کند؟

برای کیف‌های Volterman یک منبع انرژی (power bank) در نظر گرفته شده است که کاربر می‌تواند به وسیله سیم رابط یا به صورت بی‌سیم گوشی خود را شارژ کند. ۱۰ درصد از انرژی باتری برای عملکرد کیف پول استفاده می‌شود.

آیا امکان تعویض باتری وجود دارد؟

خیر، باتری برای امنیت کاربر در کیف جاسازی شده است و امکان تعویض آن وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر را در تارنمای indiegogo بیابید.

Volterman، قدرتمندترین کیف پول هوشمند جهان


بیشتر بخوانید:

>>کیف ModiBag به لطف هنر اوریگامی به شکل‌ها و طرح‌های گوناگون تبدیل می‌شود

Walabot داخل دیوار را روی گوشی هوشمند شما نمایش می دهد


منبع:indiegogo

استفاده و بازنشر این نوشتار تنها با ذکر لینک منبع و نام «مجله‌ی فناوری‌های توان افزا و پوشیدنی» مجاز است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *